Kaskadéři s.r.o. cover

Kaskadéři s.r.o. pilotní díl  /  2018

Číst dále
trailer thumbnailPřehrát trailer

Výbušně vtipný a vtipně výbušný pilotní díl o českých filmových kaskadérech, kteří hledají produkčního. Ten si ovšem splete sklad a omylem se ocitne uprostřed přestřelky mezi policií a gangstery.

Pavel Koloušek je nadšeným filmovým fandou, který se neúspěšně pokusil rozjet internetový obchod s filmovými plakáty, tričky, figurkami a jinými geekovinami. Nicméně nepovedlo se a skončil po krk v dluzích. Aby je splatil, přijal ubíjející práci řadového zaměstnance ve velké pojišťovně, které tvrdě vládne ředitelský žralok pan Skála.

Pojišťovna před časem omylem uzavřela “nejnevýhodnější pojistnou smlouvu za své stopadesátileté existence” a to s firmou Kaskadéři s.r.o., kterou vede nejlepší kaskadér na světě, Jirka “George” Karas. Skála to nemůže přenést přes srdce a chce se nešťastné smlouvy za každou cenu zbavit. Naděje mu svitne, když George po jednom úrazu dostane od lékařů i pojišťovny zákaz provozovat kaskadérskou činnost jinak než poradensky, s čímž se ale tento kaskadér tělem i duší nedokáže smířit a zákaz permanentně tajně porušuje. Kdyby ho při tom Skála načapal, mohl by pak smlouvu Kaskadérů s.r.o. vypovědět. Pod hrozbou vyhazovu proto přinutí Kolouška, aby se nechal u George najmout jako produkční a tajně Skálovi potřebný důkaz obstaral.

Kolouškovi se to sice dvakrát nelíbí, ale nemá příliš na vybranou. Ze dne na den tak vyměňuje nudnou kancelářskou rutinu za divoký svět bojových umění, honiček, střelby, výbuchů a panoptikum kaskadérských svérázů.

Po prvotním šoku mu tento svět učaruje a postupně se s Karasem a ostatními kaskadéry spřátelí. Rozhodne se přejít na jejich stranu a ze všech sil jim pomoci přeměnit krachující firmu na úspěšný podnik a splnit si tak i svůj vlastní sen.

To je, ale přesně to, co Skála nemůže nikdy dopustit!

PS: Pilotní díl vznikl jako krátký film s ukázkou našich dovedností. Nyní vyvíjíme 10 dilný seriál s novým šílenějším příběhem.

Tým / Štáb

Tvůrci pilotního dílu:

Producenti: Jiří Fabík, Michal Sikora a Jiří Kosorinský
Režie: Luboš Ondráček, Jiří Fabík
Asistent režie: Jan Hubáček
Vedoucí produkce: Michal Sikora
Scénář: Josef Choze Blažek, Adela Blažek Hrivnáková
Koordinátor kaskadérů: Jiří Kosorinský
SFX specialista: Martin Foltýn
Kaskadéři: Martin Foltýn, Petr Vyskočil, Zbyněk Marada, Michal Dukát, Tereza Trojanová, Markéta Janěková-Vrbová, Ondřej Rumraich, Jakub Grundler
Hrají: Jan Grundman, Zdeněk Junák a další
Kamera: Jiří Fabík
Druhá kamera: Vladimír Polidar
Asistent kamery: Tomáš Chalupský, Aleš Špidla
Set-designer: Jitka Gazdošová, Renata Sekaninová, Klára Toráčová
Propagace: Lucie Kubíčková, Adela Blažek Hrivnáková
Web & social media content manager: Josef Choze Blažek
Fotografie: Ivana Hrubešová, Michal Ševčík

Partneři projektu

Epicture
Czech Stunts
60 seconds
PortaTherm
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 Další informace